ОБМІН ТОВАРУ

Відповідно до чинного законодавства України, покупець за бажанням має право здійснити обмін товару на цей же товар в іншому розмірі в терміни, передбачені Законом України (на сьогодні це 14 днів, з моменту оплати, не враховуючи день купівлі).

Якщо необхідний розмір товару відсутній у продажу на момент здійснення обміну, покупцеві буде запропоновано повернення коштів.

Обмін товару здійснюється за таких умов:

 1. Товар, який Ви хочете обміняти, необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» або «Укрпошта» разом з заповненим бланком на обмін/повернення товару, який був отриманий разом із замовленням.
  Замовлення можна обміняти повністю або частково. Якщо замовлення було оформлено на кілька позицій, покупець відправляє тільки той товар, який необхідно обміняти і вказати його (їх) в бланку на обмін/повернення товару.
 2. Відправлення посилки з товаром для обміну здійснюється за рахунок покупця.
 3. Посилку з обміном необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» або «Укрпошта» без післяплати.
 4. Якщо одиниця товару не має слідів використання, прання, не має забруднень і пошкоджень, повернута в заводській упаковці і були збережені всі бірки/ярлики – в цьому випадку вона підлягає обміну.
 5. Якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає обміну, посилка з обміном буде відправлена ​​покупцеві тим же способом, яким було отримано замовлення, за яким був придбаний товар.
  Відправлення посилки з обміном здійснюється в термін від одного до семи робочих днів, з моменту отримання посилки з виробом для обміну.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до чинного законодавства України, покупець за бажанням має право здійснити повернення товару, передбаченим Законом України (на сьогодні це 14 днів, з моменту оплати, не враховуючи день купівлі).

При наступних умовах здійснюється повернення товару:

 1. Товар, який Ви хочете повернути, необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» або «Укрпошта» разом з заповненим бланком на обмін / повернення товару, який був отриманий разом із замовленням.

  Замовлення можна повернути повністю або частково. Якщо замовлення було оформлено на кілька позицій, покупець відправляє тільки той товар, який необхідно повернути і вказати його (їх) в бланку на обмін / повернення товару.

 2. Відправлення посилки з товаром для повернення здійснюється за рахунок покупця
 3. Посилку з поверненням необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» або «Укрпошта» без післяплати.
 4. Якщо одиниця товару не має слідів використання, прання, не має забруднень і пошкоджень, повернута в заводській упаковці і були збережені всі бирки і ярлики – в цьому випадку вона має бути повернутою.
 5. У разі повернення товару, якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає поверненню, кошти покупцю будуть повернуті одним із зазначених нижче способів:

  –  Якщо замовлення, за яким здійснюється повернення товару, було оплачене покупцем на сайті за допомогою банківської платіжної картки будь-якого банку, кошти можуть бути повернуті тільки на цю карту, за допомогою якої здійснювалася оплата замовлення на сайті.

  – Якщо замовлення, за яким здійснюється повернення товару, було оплачено покупцем при отриманні замовлення у відділенні Нова Пошта, Укрпошти, або було оплачено при отриманні від кур’єра Нової пошти, грошові кошти можуть бути повернуті покупцеві на карту покупця (карта повинна бути на ім’я покупця).