Мене звати Віктор!

Я являюсь дистриб’ютором по країнах СНД компанії Constantin Nautics.

Працював раніше в сфері туризму, в нафтовій компанії і також в сфері обслуговування бізнесу, так що я прекрасно розумію що таке задоволений клієнт і намагаюся, щоб всі клієнти (хоч я більше люблю слово друзі, а не клієнти) залишилися з нами і були задоволенні нашим продуктом кожен день.

У всякому разі команда Constantin Nautics робить максимум зусиль, щоб власники браслетів отримали максимум задоволення від них!

Я люблю і природу і галасливі вечірки. Також енофіл, так що зі мною можна порадитися і на тему вина 🙂

Щире сподіваюся, що ми подружимося і Ви полюбите наші браслети так же, як любимо їх ми.

З повагою,
Віктор

Про компанію

Про компанію

Constantin Nautics – компанія, пристрасно закохана в усе, що пов’язано з навігацією. Її засновник, сам будучи фанатом подорожей під вітрилом, створив лінію аксесуарів, яка допоможе зберегти в Вашій пам’яті найяскравіші моменти, проведені на борту яхти. Це не просто аксесуар – в ньому морський дух. А все тому що, виготовляють браслети виключно з матеріалів, використовуваних для вітрильних суден.

Аксесуари від Constantin Nautics легко поєднуються і зі спортивним одягом, і з повсякденним. Більш того, більшість браслетів створені так, що носити їх можуть як чоловіки, так і жінки.

Ще один безперечний плюс – виготовлені аксесуари з матеріалів, яким не страшна ні підвищена вологість, ні спека, ні мінусові температури. Форма цих браслетів, так само як якість і зовнішній вигляд, залишаться незмінною при будь-якому, навіть жорсткому, кліматі.

Вся продукція Constantin Nautics – це виключно ручна робота і оригінальний дизайн. Лінія Constantin Nautics – Вся продукція Constantin Nautics – це виключно ручна робота і оригінальний дизайн. Лінія Constantin Nautics – для справжніх любителів водних видів спорту, які хотіли б зберегти пам’ять про подорожі по безкраїх морських просторах, і для тих, хто просто хоче побалувати себе оригінальним аксесуаром Hand- Made.

АвтентичністьМорські браслети з кристалами Swarovski – це теж оригінальна продукція. Constantin Nautics безпосередньо співпрацює з австрійською компанією, яка спеціалізується на виробництві розсипних кристалів. Сертифікат, що підтверджує те, що ми є безпосередніми партнерами даної компанії, можна побачити нижче, на сторінці

https://www.crystals-from-swarovski.com/brands/constantin-nautics/.

Сертифікати

Нижче Ви зможете побачити обидва сертифікати, що підтверджують, що наш товар відповідає стандартам Oeko-Tex Standard100 розробленим для продукції, з якої можуть контактувати навіть діти, а також стандарт ISO- отриманий постачальниками наших матеріалів.

КАРТА БРЕНДА

Наша продукція відома більш ніж в 25 країнах світу!
Нижче можете побачити країни, де є офіційні представники, або де можна замовити нашу продукцію.

Відповідальна Компанія

Constantin Nautics – відповідальна компанія, тому ми дбаємо про природу, яка оточує нас усіх.

Для всіх паперів, які ми використовуємо в нашому бізнесі, ми вибрали тільки партнерів, сертифікованих FSC Certification (Forest Stewardship Council), тому що ми хочемо, щоб у нас була екологічна упаковка. Також використовуємо перероблений картон

Для наших канатів ми вибрали тільки партнерів з сертифікатом OEKO-TEX®, які гарантують, що згадані товари відповідають екологічним вимогам Standard 100.

У нас сильний бізнес, і у нас є сертифікати від Swarovski Professional. Будучи частиною програми Swarovski Ingredient Branding, це гарантує вам, що кожен криста Swarovski BeCharmed є справжнім і відповідає найвищим стандартам.

Реквізити компанії

ТОВ “НАУТІКС ПЛЮС”
Код ЄДРПОУ: 44512810
Св-во / витяг платника ПДВ:

IBAN: UA793052990000026201678244175
АТ КБ «Приватбанк», МФО

Номер картки ПриватБанк: 5168 7456 0599 9710
(ВАЖЛИВО! При сплаті на карту ОБОВ’ЯЗКОВО в призначенні платежу вказати номер замовлення)

Юр. Адреса: Украина, 65007, Одеська обл., мисто Одеса, вул.Водопровидна, будинок 1А, офис 702